Strona główna         Dodaj do ulubionych         Ustaw jako startową         Linki         Polityka prywatności        
  Menu


 

  Aktualności
2017-09-26
Inauguracja Roku Zup w naszej szkole
We wtorek 26 września 2017r w naszej szkole odbyła się inauguracja Festiwalu Zup - imprezy nie tylko kulinarnej, ale także promującej zdrowy styl życia, szacunek do natury i ekologię. Festiwal rozpoczął wykład połączony z prezentacją multimedialną przygotowaną przez panią Annę Kaletę na temat prozdrowotnych właściwości zup. Zupa jako taka jest bowiem daniem nie tylko prostym w przygotowaniu ale również posiada wiele zalet. Zupy są nie tylko sycące i rozgrzewająca, zawierają dużo witamin i są idealnym rozwiązaniem na każdą okazję, zwłaszcza dla zabieganych osób, które nie mają czasu na kulinarne eksperymenty. Uczniowie poznali najpopularniejsze polskie zupy oraz sposoby ich przygotowania. Pani Kaleta przedstawiła również kilka porad dietetyków, jak sprawić, aby jedzenie nie stawało się przyczyną różnych chorób, lecz służyło naszemu zdrowiu oraz jak się odżywiać, aby skutecznie się odchudzić. Degustacja potraw przygotowywanych na miejscu to zawsze wielka atrakcja dlatego nasi zdolni uczniowie z technikum żywienia przygotowali dla wszystkich pyszną zupę pomidorową. Festiwal odbywa się w ramach szkolnego wolontariatu i ma na celu nie tylko promowanie zdrowego odżywiania wśród młodzieży ale przede wszystkim dokarmianie naszych uczniów. Zwłaszcza teraz w okresie jesienno-zimowym ciepły posiłek to skarb. Festiwal trwać będzie do końca roku szkolnego a na koniec odbędzie się wybór najlepszej polskiej zupy. Z niecierpliwością czekamy już na kolejną zupę.
Inauguracja Roku Zup w naszej szkole
Inauguracja Roku Zup w naszej szkole
Inauguracja Roku Zup w naszej szkole

Powrót


English version
EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  

Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  

Przejdź do galerii

  Sport
2012-12-18
Szkolny turniej piłkarzyków stolowych.
      W dniu 18 grudnia 2012 r. odbył się szkolny turniej piłkarzyków stołowych. Do udziału zgłosiło się dziesięć dwuosobowych zespołów. ...

więcej >>


  Zapisy

Imię i nazwisko:
Pole wymagane.

Adres e-mail:
Pole wymagane.Niepoprawny format.

Jaki kierunek i telefon:
Pole wymagane.

Ile to 7+4?

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dn.27 kwietnia 2016 roku (art.13 RODO) informujemy iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Kształcenia Awans ul. Helenówek 2 i 4 Kielce reprezentowana przez Dyrektora 2. Powołaliśmy Inspektora Danych Osobowych, z którym można skontaktować się tel.: 604-883-679, mail: iod@awans-szkoly.pl 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu zgodnie z art.6 ust.1 lit.f RODO 4. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą osoby będące zaangażowane w kontakt oraz osoby uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat 6. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (* jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 7. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych. 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych uniemożliwi nawiązanie kontaktu.


  Przegląd Zawodów, zobacz film