Strona główna         Dodaj do ulubionych         Ustaw jako startową         Linki         Polityka prywatności        
  Menu


 

  Aktualności
2017-11-14
„Scyzoryki wzdłuż Afryki”
W dniu 14 listopada uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w interesującym wykładzie dotyczącym wyprawy „Scyzoryki wzdłuż Afryki” , którą organizuje Stowarzyszenie Salutem razem z jędrzejowską Fundacją Miśka Zdziśka. Pierwszy etap wystartuje 26 grudnia i potrwa do 28 lutego 2018 roku. Podróżnicy odwiedzą Afrykę zachodnią, w sumie kilkanaście miejsc, w tym również dzieci z Togo i Beninu, na rzecz których trwa zbiórka najpotrzebniejszych rzeczy. Do Fundacji Miśka Zdziśka przy ulicy Armii Krajowej 9 w Jędrzejowie można będzie przynosić: ubrania letnie i stroje sportowe dla dzieci a także przybory szkolne. Również uczniowie naszej szkoły poruszeni niehumanitarnymi warunkami w których żyją afrykańskie dzieci postanowili zaoferować swoją pomoc. Wstrząsnął nimi fakt, że dzieci w Afryce często dorastają bez rodziców i w młodym wieku same już mają swoje dzieci. Życie tam wygląda zupełnie inaczej niż u nas. Bardzo często dzieci nie mają nic do jedzenia przez cały dzień, a ich jedynym ciepłym posiłkiem jest ten serwowany w szkole, nie mówiąc już o dostępie do wody, czy ubrań. Nasza młodzież z pewnością odpowie na wezwanie i jak zawsze z zapałem zaangażuje się w pomoc afrykańskim dzieciom.
„Scyzoryki wzdłuż Afryki”
„Scyzoryki wzdłuż Afryki”
„Scyzoryki wzdłuż Afryki”

Powrót


English version
EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  

Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  

Przejdź do galerii

  Sport
2012-12-18
Szkolny turniej piłkarzyków stolowych.
      W dniu 18 grudnia 2012 r. odbył się szkolny turniej piłkarzyków stołowych. Do udziału zgłosiło się dziesięć dwuosobowych zespołów. ...

więcej >>


  Zapisy

Imię i nazwisko:
Pole wymagane.

Adres e-mail:
Pole wymagane.Niepoprawny format.

Jaki kierunek i telefon:
Pole wymagane.

Ile to 8+6?

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dn.27 kwietnia 2016 roku (art.13 RODO) informujemy iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Kształcenia Awans ul. Helenówek 2 i 4 Kielce reprezentowana przez Dyrektora 2. Powołaliśmy Inspektora Danych Osobowych, z którym można skontaktować się tel.: 604-883-679, mail: iod@awans-szkoly.pl 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu zgodnie z art.6 ust.1 lit.f RODO 4. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą osoby będące zaangażowane w kontakt oraz osoby uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat 6. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (* jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 7. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych. 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych uniemożliwi nawiązanie kontaktu.


  Przegląd Zawodów, zobacz film