Strona główna         Dodaj do ulubionych         Ustaw jako startową         Linki         Polityka prywatności        
  Menu


 

  Aktualności
2017-11-21
Koncert profilaktyczny „Dziękuję, NIE…”
W dniu 21 listopada 2017r uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy wzięli udział w przeglądzie inscenizacji teatralnych poświęconych problematyce uzależnień pt „Dziękuję, NIE…”. Przegląd odbywał się w Centrum Kultury w Jędrzejowie a jego organizatorami byli Urząd Miejski w Jędrzejowie oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jędrzejowie. Przegląd ma na celu promowanie trzeźwego i zdrowego stylu życia. Nasi uczniowie pod opieką pani Anety Antas-Majcher zaprezentowali pantomimę pt. „Pomóc w odrodzeniu człowieka” przedstawiającą walkę złych i dobrych wartości. Pantomima pokazała że zło można zwalczyć a ludzie stojący obok nas często mogą nam pomóc w chwilach zagubienia i podnieść nas kiedy znajdziemy się na dnie. Naszym uczniom należą się wyrazy serdecznego uznania za piękny występ. Dzięki tego typu imprezom wzrasta poziom wiedzy na temat zagrożeń związanych z uzależnieniami a uczniowie chętnie integrują się podczas wspólnych prób i spotkań.
Koncert profilaktyczny „Dziękuję, NIE…”
Koncert profilaktyczny „Dziękuję, NIE…”
Koncert profilaktyczny „Dziękuję, NIE…”

Powrót


English version
EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  

Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  

Przejdź do galerii

  Sport
2012-12-18
Szkolny turniej piłkarzyków stolowych.
      W dniu 18 grudnia 2012 r. odbył się szkolny turniej piłkarzyków stołowych. Do udziału zgłosiło się dziesięć dwuosobowych zespołów. ...

więcej >>


  Zapisy

Imię i nazwisko:
Pole wymagane.

Adres e-mail:
Pole wymagane.Niepoprawny format.

Jaki kierunek i telefon:
Pole wymagane.

Ile to 7+9?

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dn.27 kwietnia 2016 roku (art.13 RODO) informujemy iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Kształcenia Awans ul. Helenówek 2 i 4 Kielce reprezentowana przez Dyrektora 2. Powołaliśmy Inspektora Danych Osobowych, z którym można skontaktować się tel.: 604-883-679, mail: iod@awans-szkoly.pl 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu zgodnie z art.6 ust.1 lit.f RODO 4. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą osoby będące zaangażowane w kontakt oraz osoby uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat 6. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (* jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 7. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych. 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych uniemożliwi nawiązanie kontaktu.


  Przegląd Zawodów, zobacz film