Strona główna         Dodaj do ulubionych         Ustaw jako startową         Linki         Polityka prywatności        
  Menu


 

  Aktualności
2018-03-14
14 marca -Międzynarodowy Dzień Liczby Pi
"Podziwu godna liczba Pi trzy koma jeden cztery..." - tak pisała o niej Wisława Szymborska. 14 marca liczba Pi - zwana również "ludolfiną" - obchodziła swoje święto. Datę wybrano nieprzypadkowo - w Stanach Zjednoczonych zapisuje się ją jako 3.14, co stanowi jej przybliżoną wartość. W tym roku po raz pierwszy uczniowie naszej szkoły włączyli się w obchody ,,Międzynarodowego Dnia Liczby Pi". Z tej okazji mogłiśmy zobaczyć prezentację multimedialną dotyczącą Liczby Pi, przygotowaną przez uczniów klasy II Technikum - Kamila Wojtkowicza i Magdalenę Bazior. W dniu tym odbyły się również specjalne konkursy związane z liczbą Pi. Pierwsza konkurencja przeznaczona była dla uczniów uzdolnionych plastycznie, ich zadaniem było wykonanie plakatów promujacych "ludolfinę". Następnie przprowadzony został test wiedzy na temat liczby Pi. Dla polonistów przygotowana została konkurencja ułożenia jak największej ilości wyrazów, w których ukryte zostało Pi. Na zakończenie uczniowie zostali poczęstowani okolicznościowymi cukierkami. Święto Pi niewątpliwie miało walory dydaktyczne, ale to także ciekawy sposób uatrakcyjnienia naszego szkolnego życia.
14 marca -Międzynarodowy Dzień Liczby Pi
14 marca -Międzynarodowy Dzień Liczby Pi

Powrót


English version
EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  

Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  

Przejdź do galerii

  Sport
2012-12-18
Szkolny turniej piłkarzyków stolowych.
      W dniu 18 grudnia 2012 r. odbył się szkolny turniej piłkarzyków stołowych. Do udziału zgłosiło się dziesięć dwuosobowych zespołów. ...

więcej >>


  Zapisy

Imię i nazwisko:
Pole wymagane.

Adres e-mail:
Pole wymagane.Niepoprawny format.

Jaki kierunek i telefon:
Pole wymagane.

Ile to 7+10?

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dn.27 kwietnia 2016 roku (art.13 RODO) informujemy iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Kształcenia Awans ul. Helenówek 2 i 4 Kielce reprezentowana przez Dyrektora 2. Powołaliśmy Inspektora Danych Osobowych, z którym można skontaktować się tel.: 604-883-679, mail: iod@awans-szkoly.pl 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu zgodnie z art.6 ust.1 lit.f RODO 4. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą osoby będące zaangażowane w kontakt oraz osoby uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat 6. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (* jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 7. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych. 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych uniemożliwi nawiązanie kontaktu.


  Przegląd Zawodów, zobacz film