Strona główna         Dodaj do ulubionych         Ustaw jako startową         Linki         Polityka prywatności        
  Menu


 

  Aktualności
2018-05-10
Zwiedzamy wystawę poświęconą Wincentemu Kadłubkowi
Od wtorku, 8 maja w Centrum Kultury w Jędrzejowie czeka niezwykła i niepowtarzalna wystawa związana z patronem miasta - błogosławionym Wincentym Kadłubkiem, ponieważ w tym roku właśnie Jędrzejów świętuje 800-lecie przybycia do Jędrzejowa błogosławionego Wincentego Kadłubka. Wśród prezentowanych eksponatów można zobaczyć między innymi najstarsze wydanie Kroniki Wincentego Kadłubka „Historia Polonica” z 1612 roku oraz najstarszą biografię Mistrza Wincentego „Vita Et Miracvla serui dei Vincentii Kadłvbkonis” z 1642 roku. Starodruki trafiły do stolicy powiatu jędrzejowskiego z Polskiej Akademii Nauk w Krakowie. W dniu 10 maja nasi uczniowie również wybrali się do centrum aby obejrzeć te niezwykłe eksponaty i wysłuchać opowieści o. Marka Żychowskiego o życiu i twórczości bł. Wincentego Kadłubka, jednej z najsłynniejszych postaci powiatu jędrzejowskiego. Przy okazji uczniowie mieli okazję zapoznać się z codziennym funkcjonowaniem i pracą Centrum Kultury i zwiedzić kulisy sali widowiskowej.
Zwiedzamy wystawę poświęconą Wincentemu Kadłubkowi
Zwiedzamy wystawę poświęconą Wincentemu Kadłubkowi
Zwiedzamy wystawę poświęconą Wincentemu Kadłubkowi

Powrót


English version
EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  

Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  

Przejdź do galerii

  Sport
2012-12-18
Szkolny turniej piłkarzyków stolowych.
      W dniu 18 grudnia 2012 r. odbył się szkolny turniej piłkarzyków stołowych. Do udziału zgłosiło się dziesięć dwuosobowych zespołów. ...

więcej >>


  Zapisy

Imię i nazwisko:
Pole wymagane.

Adres e-mail:
Pole wymagane.Niepoprawny format.

Jaki kierunek i telefon:
Pole wymagane.

Ile to 10+9?

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dn.27 kwietnia 2016 roku (art.13 RODO) informujemy iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Kształcenia Awans ul. Helenówek 2 i 4 Kielce reprezentowana przez Dyrektora 2. Powołaliśmy Inspektora Danych Osobowych, z którym można skontaktować się tel.: 604-883-679, mail: iod@awans-szkoly.pl 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu zgodnie z art.6 ust.1 lit.f RODO 4. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą osoby będące zaangażowane w kontakt oraz osoby uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat 6. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (* jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 7. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych. 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych uniemożliwi nawiązanie kontaktu.


  Przegląd Zawodów, zobacz film