Strona główna         Dodaj do ulubionych         Ustaw jako startową         Linki         Polityka prywatności        
  Menu


 

  Aktualności
2018-11-08
„100 kwiatów na 100-lecie odzyskania niepodległości”
W dniu 8 listopada 2018r w Szkołach AWANS w Jędrzejowie odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Akademię przygotował Samorząd Szkolny, Koło Miłośników Historii oraz nasi utalentowani uczniowie ze szkolnego koła artystycznego. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem Mazurka Dąbrowskiego, a scenariusz obejmował treści historyczne, pieśni i wiersze nawiązujące do tego ważnego wydarzenia. Młodzież szkolna z zainteresowaniem i w skupieniu oglądała i wysłuchała tej szczególnej lekcji historii. Apel wprowadził uczniów w atmosferę wydarzeń poprzedzających datę 11 listopada 1918 roku oraz w sytuację polityczną kraju, jaka miała miejsce przed odzyskaniem przez Polskę niepodległości. Tak opowiedziana lekcja historii jest niezapomnianym doświadczeniem dla uczniów. Szkolne Koło Artystyczne aby uczcić 100-lecie odzyskania niepodległości przygotowało gazetkę tematyczną pod hasłem „100 kwiatów na 100-lecie odzyskania niepodległości”, która długo jeszcze będzie upiększała szkolny korytarz .
„100 kwiatów na 100-lecie odzyskania niepodległości”
„100 kwiatów na 100-lecie odzyskania niepodległości”
„100 kwiatów na 100-lecie odzyskania niepodległości”

Powrót


English version
EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  

Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  

Przejdź do galerii

  Sport
2012-12-18
Szkolny turniej piłkarzyków stolowych.
      W dniu 18 grudnia 2012 r. odbył się szkolny turniej piłkarzyków stołowych. Do udziału zgłosiło się dziesięć dwuosobowych zespołów. ...

więcej >>


  Zapisy

Imię i nazwisko:
Pole wymagane.

Adres e-mail:
Pole wymagane.Niepoprawny format.

Jaki kierunek i telefon:
Pole wymagane.

Ile to 3+6?

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dn.27 kwietnia 2016 roku (art.13 RODO) informujemy iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Kształcenia Awans ul. Helenówek 2 i 4 Kielce reprezentowana przez Dyrektora 2. Powołaliśmy Inspektora Danych Osobowych, z którym można skontaktować się tel.: 604-883-679, mail: iod@awans-szkoly.pl 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu zgodnie z art.6 ust.1 lit.f RODO 4. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą osoby będące zaangażowane w kontakt oraz osoby uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat 6. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (* jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 7. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych. 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych uniemożliwi nawiązanie kontaktu.


  Przegląd Zawodów, zobacz film