Strona główna         Dodaj do ulubionych         Ustaw jako startową         Linki         Polityka prywatności        
  Menu


 

  Aktualności
2018-11-14
PROFILAKTYKA Z TEATREM INSPIRACJA Z KRAKOWA
W dniu 14 listopada 2018 roku uczniowie naszej szkoły obejrzeli spektakl profilaktyczny pt. „Nad przepaścią” w wykonaniu teatru Inspiracja z Krakowa. Bohaterowie spektaklu "Nad przepaścią"to dwójka przyjaciół połączonych wspólną pasją wspinaczki sportowej. Hobby, któremu się poddają, wymaga lojalności wobec partnera, zaufania do drugiej osoby i odpowiedzialności. W pewnym momencie wartości te zostają poddane ciężkiej próbie wynikającej z fascynowania jednego z członków tandemu "luzackim" stylem życia, z atrybutami pozornej wolności w postaci używek i "wspomagaczy" różnego rodzaju. Sens całego spektaklu nie sprowadzał się do pokazania procesu upadku młodej osoby, ale do konieczności stawia nią sobie życiowych celów i nabierania umiejętności dążenia do nich. Była to opowieść o potrzebie pasji i konsekwencji niezbędnej do realizacji swoich marzeń w myśl starej maksymy alpinistów -"Kiedy trzeba wspinać się na górę, nie myśl, że jak będziesz stał i czekał, to zrobi się ona mniejsza".
PROFILAKTYKA Z TEATREM  INSPIRACJA Z KRAKOWA
PROFILAKTYKA Z TEATREM  INSPIRACJA Z KRAKOWA

Powrót


English version
EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  

Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  

Przejdź do galerii

  Sport
2012-12-18
Szkolny turniej piłkarzyków stolowych.
      W dniu 18 grudnia 2012 r. odbył się szkolny turniej piłkarzyków stołowych. Do udziału zgłosiło się dziesięć dwuosobowych zespołów. ...

więcej >>


  Zapisy

Imię i nazwisko:
Pole wymagane.

Adres e-mail:
Pole wymagane.Niepoprawny format.

Jaki kierunek i telefon:
Pole wymagane.

Ile to 1+10?

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dn.27 kwietnia 2016 roku (art.13 RODO) informujemy iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Kształcenia Awans ul. Helenówek 2 i 4 Kielce reprezentowana przez Dyrektora 2. Powołaliśmy Inspektora Danych Osobowych, z którym można skontaktować się tel.: 604-883-679, mail: iod@awans-szkoly.pl 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu zgodnie z art.6 ust.1 lit.f RODO 4. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą osoby będące zaangażowane w kontakt oraz osoby uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat 6. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (* jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 7. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych. 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych uniemożliwi nawiązanie kontaktu.


  Przegląd Zawodów, zobacz film