Strona główna         Dodaj do ulubionych         Ustaw jako startową         Linki         Polityka prywatności        
  Menu


 

  Aktualności
2018-11-29
Koncert profilaktyczny „Dziękuję, NIE…”
W dniu 29 listopada 2018r uczniowie naszej szkoły po raz drugi wzięli udział w przeglądzie inscenizacji teatralnych poświęconych problematyce uzależnień pt „Dziękuję, NIE…”. Przegląd odbywał się w Centrum Kultury w Jędrzejowie a jego organizatorami byli Urząd Miejski w Jędrzejowie oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jędrzejowie. Przegląd ma na celu promowanie trzeźwego i zdrowego stylu życia. W tym roku nasi uczniowie pod opieką pani Barbary Tomasik i pani Agnieszki Poskuty przygotowali zabawną scenkę „Przychodzi chłop do lekarza”, której przekaz jednoznacznie miał uświadomić młodym ludziom, że uzależnieniom lepiej zapobiegać odmawiając wszelkich używek zanim zdążą nas „wciągnąć”. Naszym uczniom należą się wyrazy serdecznego uznania za piękny występ, który rozbawił wszystkich widzów. Dzięki tego typu imprezom wzrasta poziom wiedzy na temat zagrożeń związanych z uzależnieniami a uczniowie chętnie integrują się podczas wspólnych prób i spotkań.
Koncert profilaktyczny „Dziękuję, NIE…”
Koncert profilaktyczny „Dziękuję, NIE…”
Koncert profilaktyczny „Dziękuję, NIE…”

Powrót


English version
EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  

Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  

Przejdź do galerii

  Sport
2012-12-18
Szkolny turniej piłkarzyków stolowych.
      W dniu 18 grudnia 2012 r. odbył się szkolny turniej piłkarzyków stołowych. Do udziału zgłosiło się dziesięć dwuosobowych zespołów. ...

więcej >>


  Zapisy

Imię i nazwisko:
Pole wymagane.

Adres e-mail:
Pole wymagane.Niepoprawny format.

Jaki kierunek i telefon:
Pole wymagane.

Ile to 4+5?

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dn.27 kwietnia 2016 roku (art.13 RODO) informujemy iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Kształcenia Awans ul. Helenówek 2 i 4 Kielce reprezentowana przez Dyrektora 2. Powołaliśmy Inspektora Danych Osobowych, z którym można skontaktować się tel.: 604-883-679, mail: iod@awans-szkoly.pl 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu zgodnie z art.6 ust.1 lit.f RODO 4. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą osoby będące zaangażowane w kontakt oraz osoby uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat 6. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (* jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 7. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych. 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych uniemożliwi nawiązanie kontaktu.


  Przegląd Zawodów, zobacz film