Strona główna         Dodaj do ulubionych         Ustaw jako startową         Linki         Polityka prywatności        
  Menu

Współpracujemy z :

 

Awans - media społecznościowe:

  Aktualności
2018-01-03
Zakończenie Projektu "Praktyka zawodowa we Włoszech"Zakończył się realizowany w naszej szkole projekt pn. „Praktyka zawodowa we Włoszech”, w którym uczniowie odbywali dwutygodniowe praktyki w Rimini (Włochy). Odbyły się one w zawodach:

- gastronomia
- fryzjerstwo
- budownictwo
- mechanika
- informatyka
- hotelarstwo
- handel.

W projekcie udział wzięło 30 uczniów (15K i 15M).

Osiągnięto zakładane rezultaty, tj:
1. Podniesienie umiejętności zawodowych poprzez dwutygodniowy staż w firmach zagranicznych - uczniowie odbyli dwutygodniowe praktyki zgodnie ze swoim kierunkiem kształcenia. Wszystkie praktyki odbyły się w firmach włoskich.
2. Nabycie nowych umiejętności - Staż zaplanowany był, aby uzupełniać kwalifikacje zdobywane na praktykach krajowych. Uczniowie pracowali w odmiennych warunkach, posługując się językiem obcym, zarówno angielskim, jak i włoskim.
3. Wzmocnienie umiejętności językowych - Większość z uczniów przełamała barierę językową, co na praktykach krajowych jest niemożliwe.
4. Poprawa samooceny uczniów - wzrost wiary we własne możliwości. Uczniowie radzą sobie w trudnych warunkach, potrafią rozwiązywać sytuacje dla nich niecodzienne, radzą sobie językowo.
5. Poznanie warunków życia i pracy w innym kraju - wzrost wiedzy nt. innych kultur.
6. Poprawa wizerunku szkół kształcących zawodowo.


Powrót


English version
EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Piknik Patriotyczny  Piknik Patriotyczny  Piknik Patriotyczny  

Piknik Patriotyczny  Piknik Patriotyczny  Piknik Patriotyczny  

Przejdź do galerii

  Sport
2018-03-19
Najlepsza rakieta...
W piątek została rozegrana ostatnia runda Kieleckiej Ligi Badmintona. Rakietą numer 1 okazała się nasz uczennica Irena Blekhert pokonując inne ...

więcej >>


  Zapisy

Imię i nazwisko:
Pole wymagane.

Adres e-mail:
Pole wymagane.Niepoprawny format.

Jaki kierunek i telefon:
Pole wymagane.

Ile to 9+8?

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dn.27 kwietnia 2016 roku (art.13 RODO) informujemy iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Kształcenia Awans ul. Helenówek 2 i 4 Kielce reprezentowana przez Dyrektora 2. Powołaliśmy Inspektora Danych Osobowych, z którym można skontaktować się tel.: 604-883-679, mail: iod@awans-szkoly.pl 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu zgodnie z art.6 ust.1 lit.f RODO 4. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą osoby będące zaangażowane w kontakt oraz osoby uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat 6. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (* jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 7. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych. 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych uniemożliwi nawiązanie kontaktu.


  Przegląd Zawodów, zobacz film


Podania

Pobierz podanie Technikum
Pobierz podanie Branżowa Szkoła I stopnia
Pobierz podanie Liceum Ogólnokształcące
 
Pobierz podanie SP 

Pobierz podanie do szkoły zaocznej