Strona główna         Dodaj do ulubionych         Ustaw jako startową         Linki         Polityka prywatności        
  Menu


 

  Aktualności
2018-03-01
Program Profilaktyczny - Żyj Smacznie i Zdrowo !
                                  
          Już po raz ósmy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Żyj smacznie i zdrowo” organizowanym przez Winiary oraz Federację Polskich Banków Żywności.
          Program zachęca do smacznego i zdrowego odżywiania, wspólnego spożywania posiłków i samodzielnego gotowania. W ramach programu podejmowane są również ważne społecznie tematy marnowania żywności, niedożywienia, a także zmniejszania ilości odpadów, zużycia energii i wody.
          Gimnazjaliści pod kierunkiem pani Marleny Biernackiej-Pluta , pani Jolanty Mirończuk oraz pani Wioletty Deja uczestniczyli w " tygodniu zdrowego zywienia" , w którym realizowali scenariusze przygotowane przez organizatorów . W ramach zajęć praktycznych kształtowali właściwe nawyki żywieniowe. Uczniowie mogli dokonać samodzielnego zakupu swieżych owoców, warzyw i produktów potrzebnych do wykonania prawidłowo skonstruowanego posiłku. Korzystać mieli przy tym z wiedzy, którą pozyskali przez 4 dni teorii.
   Zakończenie realizowanego projektu było dla wszystkich uczestników szczególnie smaczną niespodzianką, gdyż opiekunowie projektu zaprosili wszystkich do stworzenia wspólnego pełnowartościowego śniadania. Po skrupulatnych przygotowaniach nadszeł czas na relaks i wspólny posiłek.
   Uczniowie nie kryli zadowolenia z pomysłu a zajęcia upłynęły w szczególnie miłej atmosferze.

 
Program Profilaktyczny - Żyj Smacznie i Zdrowo !
Program Profilaktyczny - Żyj Smacznie i Zdrowo !
Program Profilaktyczny - Żyj Smacznie i Zdrowo !

Powrót


English version
EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  

Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  

Przejdź do galerii

  Sport
2014-12-09
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego 2014
                            
W dniu 9 grudnia 2014r. w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej ...

więcej >>


  Zapisy

Imię i nazwisko:
Pole wymagane.

Adres e-mail:
Pole wymagane.Niepoprawny format.

Jaki kierunek i telefon:
Pole wymagane.

Ile to 3+6?

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dn.27 kwietnia 2016 roku (art.13 RODO) informujemy iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Kształcenia Awans ul. Helenówek 2 i 4 Kielce reprezentowana przez Dyrektora 2. Powołaliśmy Inspektora Danych Osobowych, z którym można skontaktować się tel.: 604-883-679, mail: iod@awans-szkoly.pl 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu zgodnie z art.6 ust.1 lit.f RODO 4. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą osoby będące zaangażowane w kontakt oraz osoby uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat 6. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (* jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 7. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych. 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych uniemożliwi nawiązanie kontaktu.


  Przegląd Zawodów, zobacz film