Strona główna         Dodaj do ulubionych         Ustaw jako startową         Linki         Polityka prywatności        
  Menu


 

  Aktualności
2018-03-06
Spotkanie profilaktyczne z p. Marcinem Szyposzyńskim

          6 marca 2018r w naszej szkole odbyły się zajęcia profilaktyczne z pracownikiem Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Końskich, panem Marcinem Szyposzyńskim. Koordynatorem spotkania była pani pedagog - Jolanta Mirończuk. Zachęciła ona młodzież do aktywnego udziału w zajęciach.
     Spotkanie miało charakter typowo edukacyjno-informacyjny. Prelegent dostarczył uczniom rzetelną wiedzę na temat wirusa HIV i choroby AIDS. Przybliżył młodzieży zagrożenia związane z zażywaniem środków uzależniających, podał wiele sposobów zapobiegania oraz zadbanie o siebie i bliskich. Wymienił instytucję, zajmujące się tego typu problemami. Na koniec rozdał słuchaczom ankiety, które podsumowywały wiedzę dopiero przekazaną i efektywność prelekcji.
    Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem i z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci. Takie spotkania są bardzo ważne dla uczniów, niosą przesłanie współczucia, nadziei, solidarności z ludzmi chorymi bądz zakażonymi, a także pomagają dostrzec i zrozumieć powage problemu.
 

Spotkanie profilaktyczne z p. Marcinem Szyposzyńskim
Spotkanie profilaktyczne z p. Marcinem Szyposzyńskim

Powrót


English version
EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  

Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  

Przejdź do galerii

  Sport
2014-12-09
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego 2014
                            
W dniu 9 grudnia 2014r. w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej ...

więcej >>


  Zapisy

Imię i nazwisko:
Pole wymagane.

Adres e-mail:
Pole wymagane.Niepoprawny format.

Jaki kierunek i telefon:
Pole wymagane.

Ile to 9+4?

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dn.27 kwietnia 2016 roku (art.13 RODO) informujemy iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Kształcenia Awans ul. Helenówek 2 i 4 Kielce reprezentowana przez Dyrektora 2. Powołaliśmy Inspektora Danych Osobowych, z którym można skontaktować się tel.: 604-883-679, mail: iod@awans-szkoly.pl 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu zgodnie z art.6 ust.1 lit.f RODO 4. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą osoby będące zaangażowane w kontakt oraz osoby uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat 6. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (* jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 7. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych. 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych uniemożliwi nawiązanie kontaktu.


  Przegląd Zawodów, zobacz film