Strona główna         Dodaj do ulubionych         Ustaw jako startową         Linki         Polityka prywatności        
  Menu

 

  Aktualności
2018-11-20
Konkurs Fryzjerski 2018

                                    
          W dniu 20.11.2018r. nasze dwie uczennice Szkoły Branżowej wybrały się wraz z panią pedagog Jolantą Mirończuk, do sąsiadującej nam szkoły, gdzie zorganizowany został VI Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski pod hasłem " Kobieta romantyczna ".
       Za organizację czasu w trakcie zajęć lekcyjnych odpowiedzialna była pani pedagog. Była ona również pomysłodawczynią oddelegowania naszej 'wirtuozki fryzur' - Martyny Jakubowskiej na ten właśnie konkurs. Znalazła się też kandydatka idealnie pasująca pod każdym względem, aby zostać Martyny modelką. Była nią Justyna Brzezińska.
         Wysiłek wspólny naszych trzech pań nie poszedł na marne. Piękne, długie włosy naszej modelki w parze ze zdolnościami manualnymi naszej 'artystki' zaowocowały sukcesem - dziewczyny zajęły III miejsce. Radość była ogromna, szczególnie że zdolnych fryzjerek na konkursie okazało się być dość dużo. Walka była zacięta, ale dały rade. Na koniec spotkania modelki wraz z opiekunami szkolnymi otrzymały podziękowania, natomiast zwycięzkie 3 dziewczyny otrzymały cenne nagrody rzeczowe.
          Cele, które przyświecały temu przedsięwzięciu to promowanie uczniów posiadających różnorodne pasje i zainteresowania przejawiające się w sprawnościach i umiejętnościach z wielu dziedzin oraz kreowanie środowiska edukacyjnego sprzyjającego rozwojowi ucznia w zakresie rozwijania jego potencjału.

GRATULUJEMY I OCZYWIŚCIE ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW SZKOLNYCH, A W PRZYSZŁOŚCI ZAWODOWYCH.
 

Konkurs Fryzjerski 2018
Konkurs Fryzjerski 2018

Powrót

  Zapisy

Imię i nazwisko:
Pole wymagane.

Adres e-mail:
Pole wymagane.Niepoprawny format.

Jaki kierunek i telefon:
Pole wymagane.

Ile to 8+5?

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dn.27 kwietnia 2016 roku (art.13 RODO) informujemy iż: Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Kształcenia AWANS z siedzibą w Kielcach, ul. Helenówek 2 i 4, tel.41 345-28-32, jeśli chcesz wiedzieć więcej, o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe kliknij tutajEnglish version
EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  

Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  

Przejdź do galerii

  Sport
2019-12-05
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

więcej >>

  Przegląd Zawodów, zobacz film