Strona główna         Dodaj do ulubionych         Ustaw jako startową         Linki         Polityka prywatności        
  Menu


 

  Aktualności
2017-11-30
Spotkanie z misjonarzem
  W dniu 30.11.2017r  w naszej szkole zostało zorganizowane spotkanie z misjonarzem - Ojcem Janem Kędziorem, ze zgromadzenia Księży Pallotynów .  W ramach tej wizyty odbyła się prelekcja dla uczniów z klas gimnazjalnych i Branżowej Szkoły I Stopnia.
  Pracujący już ponad 20 lat na misjach w Demokratycznej Republice Konga ksiądz Jan, spotkanie rozpoczął od wspólnej  modlitwy za Misje Święte oraz za zmarłych już misjonarzy na całym świecie. Młodzież pozdrowił następnie w języku Suahili, co można było przetłumaczyć jako  " Niech będzie Bóg uwielbiony ! " . Tradycyjne afrykańskie przywitanie wprowadziło uczniów w zdziwienie i radość . Ojciec Jan Kędzior przybliżył nam pracę misjonarza w Afryce, a swą prelekcję wzbogacił filmami nakręconymi podczas pobytu w Afryce oraz elementami muzycznymi jak np. gra na nieznanym dla nas instrumencie  TAM-TAM'IE . Nasi wychowankowie dowiedzieli się, jak ich tamtejsi rówieśnicy muszą ciężko pracować , aby zarobić na swoje utrzymanie, głównie na pokrycie kosztów związanych z nauką.
Spotkanie z misjonarzem
Spotkanie z misjonarzem
Spotkanie z misjonarzem

Powrót


English version
EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  

Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  

Przejdź do galerii

  Sport
2014-12-09
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego 2014
                            
W dniu 9 grudnia 2014r. w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej ...

więcej >>


  Zapisy

Imię i nazwisko:
Pole wymagane.

Adres e-mail:
Pole wymagane.Niepoprawny format.

Jaki kierunek i telefon:
Pole wymagane.

Ile to 8+6?

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dn.27 kwietnia 2016 roku (art.13 RODO) informujemy iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Kształcenia Awans ul. Helenówek 2 i 4 Kielce reprezentowana przez Dyrektora 2. Powołaliśmy Inspektora Danych Osobowych, z którym można skontaktować się tel.: 604-883-679, mail: iod@awans-szkoly.pl 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu zgodnie z art.6 ust.1 lit.f RODO 4. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą osoby będące zaangażowane w kontakt oraz osoby uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat 6. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (* jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 7. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych. 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych uniemożliwi nawiązanie kontaktu.


  Przegląd Zawodów, zobacz film