Strona główna         Dodaj do ulubionych         Ustaw jako startową         Linki         Polityka prywatności        
  Menu


 

  Aktualności
2018-12-01
Zbiórka Świąteczna 2018 #RazemNaŚwięta
        W grudniu b.r. nasza szkoła przyłączyła się do kolejnej, II edycji - akcji charytatywnej pod hasłem „ Zbiórka Świąteczna – Zaczaruj z nami święta „ na rzecz dzieci, wychowujących się poza domem rodzinnym.
    Pomysłodawcą i głównym organizatorem wydarzenia była fundacja „ TUO PORTU ” TWOJA BEZPIECZNA PRZYSTAŃ z siedzibą w Kielcach. 
     Akcję wsparło wiele koneckich szkół i przedsiębiorstw, zarówno tych Publicznych jak i Prywatnych. Dość szybko dało się zauważyć, że są jednak wśród nas,  – Anioły Dobroci - ludzie bezinteresowni, życzliwi i wrażliwi na los innych. Ogromnym zaangażowaniem wykazali się uczniowie naszych szkół, zarówno Szkół Branżowych jak i oddziału klasy Gimnazjalnej, na czele z opiekunami.
      Koordynatorami całej zbiórki były : pani Dyrektor, Dorota Sykuła oraz pani pedagog, Jolanta Mirończuk. Uczniowie gromadzili w specjalnie oznaczone pudło zabawki, gry, pomoce naukowe, artykuły szkolne, produkty żywnościowe, słodycze.
         
Wszystkim, którzy włączyli się w naszą szkolną akcję, dziękujemy za okazane serce i dobroduszność. Cieszymy się, że potrafiliśmy się tak pięknie zorganizować w czasie Bożonarodzeniowym.
      Nasze wysiłki doceniła również sama fundacja „TUO PORTU”, która przekazała nam pisemne podziękowanie.

#RazemNaŚwięta
                                        

Powrót


English version
EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  

Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  

Przejdź do galerii

  Sport
2014-12-09
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego 2014
                            
W dniu 9 grudnia 2014r. w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej ...

więcej >>


  Zapisy

Imię i nazwisko:
Pole wymagane.

Adres e-mail:
Pole wymagane.Niepoprawny format.

Jaki kierunek i telefon:
Pole wymagane.

Ile to 9+3?

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dn.27 kwietnia 2016 roku (art.13 RODO) informujemy iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Kształcenia Awans ul. Helenówek 2 i 4 Kielce reprezentowana przez Dyrektora 2. Powołaliśmy Inspektora Danych Osobowych, z którym można skontaktować się tel.: 604-883-679, mail: iod@awans-szkoly.pl 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu zgodnie z art.6 ust.1 lit.f RODO 4. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą osoby będące zaangażowane w kontakt oraz osoby uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat 6. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (* jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 7. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych. 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych uniemożliwi nawiązanie kontaktu.


  Przegląd Zawodów, zobacz film