Strona główna         Dodaj do ulubionych         Ustaw jako startową         Linki         Polityka prywatności        
  Menu


 

  Aktualności
2018-04-26
Koneckie Dni Profilaktyki 2018
26 kwietnia b.r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami - panią pedagog Jolantą Mirończuk oraz panią Wiolettą Deja - nauczycielką matematyki - wzięli udział w Koneckich Dniach Profilaktyki. Przygotowania naszych wychowanków były wręcz wzorowe. Opiekunowie zadbali o wszystko. Były transparenty z hasłami tj.: RUCH! MYŚLENIE! ZDROWE JEDZENIE! oraz  BEZ NAŁOGÓW ŻYJEMY - ŚWIAT PODBIJEMY ! , balony, barwne peruki ... ale i czapki św. Mikołaja dało się wychwycić ;) Radości było przy tym co nie miara.  Wspólnie z uczniami z innych okolicznych szkół (oraz ich opiekunami) przemaszerowaliśmy ulicami Końskich niosąc oczywiście nasze banery z hasłami promującymi zdrowy styl życia. 
Happening ten był wyrazem protestu przeciw patologiom społecznym, przewmocy domowej, narkomanii i alkoholizmowi.
Finał całego wydarzenia miał miejsce na Hali Sportowej w Końskich, gdzie czekała już na nas pani Dyrektor - Dorota Sykuła. Na zakończenie odbył się koncert zespołu 'POZIOM 600' - śląskiego zespołu rockowego - pt. "Jeszcze jeden krok do przodu ".
Koneckie Dni Profilaktyki 2018
Koneckie Dni Profilaktyki 2018
Koneckie Dni Profilaktyki 2018

Powrót


English version
EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  

Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  

Przejdź do galerii

  Sport
2014-12-09
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego 2014
                            
W dniu 9 grudnia 2014r. w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej ...

więcej >>


  Zapisy

Imię i nazwisko:
Pole wymagane.

Adres e-mail:
Pole wymagane.Niepoprawny format.

Jaki kierunek i telefon:
Pole wymagane.

Ile to 2+9?

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dn.27 kwietnia 2016 roku (art.13 RODO) informujemy iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Kształcenia Awans ul. Helenówek 2 i 4 Kielce reprezentowana przez Dyrektora 2. Powołaliśmy Inspektora Danych Osobowych, z którym można skontaktować się tel.: 604-883-679, mail: iod@awans-szkoly.pl 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu zgodnie z art.6 ust.1 lit.f RODO 4. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą osoby będące zaangażowane w kontakt oraz osoby uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat 6. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (* jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 7. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych. 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych uniemożliwi nawiązanie kontaktu.


  Przegląd Zawodów, zobacz film