Strona główna         Dodaj do ulubionych         Ustaw jako startową         Linki         Polityka prywatności        
  Menu

 

  Aktualności
2019-03-07
XVI KONKURS PIEŚNI PATRJOTYCZNEJ 2019
         5 MARCA b.r. do szkoły w Gowarczowie, gdzie odbył się XVI regionalny etap Diecezjalnego Konkursu Pieśni i Poezji Patriotycznej pod hasłem „Kocham Moją Ojczyznę”, udał się również reprezentant naszego gimnazjum – Fabian Szymański pod opieką pani pedagog – Jolanty Mirończuk. Oczywiście wybór ucznia nie był przypadkowy, wygrał on bowiem pierw etap szkolny.
        Konkursy tego typu dają również możliwość rozwijania i prezentowania przez uczestników swoich talentów wokalnych i recytatorskich.
          Konkurs był przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, wychowanków placówek oświatowo-wychowawczych oraz grup parafialnych. Każdy z poszczególnych grup wiekowych miał swoje kryteria oceniania. Zaraz po godz. 9.00 stres zaczął dawać się we znaki uczestnikom i nadszedł czas na „zdrową rywalizację”, potem długie godziny wyczekiwania na ogłoszenie upragnionych wyników, ale… opłacało się.
         Komisja jurorów miała niełatwe zadanie, bowiem, jak co roku, także i podczas tych eliminacji, poziom był wyrównany. Jednak nasz uczeń – Fabian Szymański, wyśpiewał sobie III miejsce. 
           Mamy nadzieję na dalsze sukcesy naszego ucznia, w tym kierunku również w życiu poza szkolnym, wiary w swoje umiejętności i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów.
XVI KONKURS PIEŚNI PATRJOTYCZNEJ 2019
XVI KONKURS PIEŚNI PATRJOTYCZNEJ 2019

Powrót

  Zapisy

Imię i nazwisko:
Pole wymagane.

Adres e-mail:
Pole wymagane.Niepoprawny format.

Jaki kierunek i telefon:
Pole wymagane.

Ile to 2+4?

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dn.27 kwietnia 2016 roku (art.13 RODO) informujemy iż: Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Kształcenia AWANS z siedzibą w Kielcach, ul. Helenówek 2 i 4, tel.41 345-28-32, jeśli chcesz wiedzieć więcej, o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe kliknij tutajEnglish version
EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  

Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  

Przejdź do galerii

  Sport
2019-12-05
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

więcej >>

  Przegląd Zawodów, zobacz film