Strona główna         Dodaj do ulubionych         Ustaw jako startową         Linki         Polityka prywatności        
  Menu


 

  Aktualności
2018-09-21
Sprzątanie Świata 2018! Akcja - Segregacja!

                                       
         19 września 2018 roku, po raz kolejny uczniowie naszej szkoły sprzątali miasto. W ten sposób przyłączamy się do kampanii "Sprzątanie Świata". To międzynarodowa akcja, związana z ochroną środowiska.
          Tegoroczne hasło akcji brzmiało : " Akcja - segregacja! 2 x więcej ! 2 x czyściej ! ".  Uczniowie Niepublicznej Szkoły podstawowej oraz Szkół Branżowych I Stopnia, pod opieką nauczycieli i czujnym okiem Pani Pedagog - Jolanty Mirończuk, z dużym zaangażowaniem porządkowali ulicę Górną, ulicę Towarową oraz teren wokół samej placówki szkolnej.
            Młodzież z ogromnym zapałem segregowała śmieci, ponieważ zdała sobie sprawę, że w dużej mierze to od nas ludzi zależy przyszłość naszej planety. Musimy dbać o najbliższe otoczenie i zachęcać do tego innych. Warto o tym pamiętać nie tylko w czasie takich akcji, ale każdego dnia , przez cały rok.
         Sprzątanie Świata - to akcja, która ma pomóc w wyrobieniu postaw i zachowań, które w przyszłości powinny stać się stylem naszego życia. Celem jej jest zachęcanie dzieci i młodzieży do dbania o czystość i ochronę lasów oraz promowanie racjonalnej gospodarki odpadami. 
          Żyjemy w przekonaniu, że takie akcje są istotnym narzędziem w procesie edukacji młodego pokolenia.
 

Sprzątanie Świata 2018! Akcja - Segregacja!
Sprzątanie Świata 2018! Akcja - Segregacja!
Sprzątanie Świata 2018! Akcja - Segregacja!

Powrót


English version
EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  

Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  

Przejdź do galerii

  Sport
2014-12-09
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego 2014
                            
W dniu 9 grudnia 2014r. w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej ...

więcej >>


  Zapisy

Imię i nazwisko:
Pole wymagane.

Adres e-mail:
Pole wymagane.Niepoprawny format.

Jaki kierunek i telefon:
Pole wymagane.

Ile to 2+8?

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dn.27 kwietnia 2016 roku (art.13 RODO) informujemy iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Kształcenia Awans ul. Helenówek 2 i 4 Kielce reprezentowana przez Dyrektora 2. Powołaliśmy Inspektora Danych Osobowych, z którym można skontaktować się tel.: 604-883-679, mail: iod@awans-szkoly.pl 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu zgodnie z art.6 ust.1 lit.f RODO 4. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą osoby będące zaangażowane w kontakt oraz osoby uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat 6. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (* jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 7. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych. 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych uniemożliwi nawiązanie kontaktu.


  Przegląd Zawodów, zobacz film