Strona główna         Dodaj do ulubionych         Ustaw jako startową         Linki         Polityka prywatności        
  Menu


 

  Aktualności
2017-03-17
Spotkanie profilaktyczne nt "Cyberprzemocy"
SPOTKANIE PROFILAKTYCZNE NA TEMAT „CYBERPRZEMOCY”
13 lutego 2017 roku uczniowie naszych szkół –gimnazjum i zasadniczych szkół zawodowych w Pińczowie wzięli udział w przedstawieniu profilaktycznym pt.: „Cyberprzemoc” w wykonaniu artystów Teatru „ Inspiracja” w Krakowie. Przedstawienie poruszyło trudne do wychwycenia zjawisko cyberprzemocy, mogącej powodować tragiczne konsekwencje.
Do działań określonych cyberprzemocą zalicza się: wyzywanie, straszenie, poniżanie kogoś w Internecie lub przy użyciu telefonu komórkowego, robienie komuś zdjęć lub rejestrowanie filmów bez jego zgody, podszywanie się pod kogoś w Internecie, publikowanie w Internecie lub wysyłanie telefonem zdjęć, filmów i tekstów, które kogoś obrażają lub ośmieszają.
Pomimo, że akty cyberprzemocy mogą wyglądać niewinne, to potrafią wyrządzić bardzo dużą krzywdę. Podczas spektaklu uczniowie mieli okazję porozmawiać na temat przyczyn i skutków zjawiska cyberprzemocy oraz dowiedzieli się jak reagować i gdzie szukać pomocy w trudnych sytuacjach. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem młodzieży. W trakcie przedstawienia młodzież czynnie uczestniczyła w zajęciach dotyczących omawianego zjawiska.
Dla potrzeb wychowawczych zostały przekazane przez artystów scenariusze zajęć poświęconych tematyce, przeciwdziałaniu cyberprzemocy.

Spotkanie profilaktyczne nt
Spotkanie profilaktyczne nt
Spotkanie profilaktyczne nt

Powrót


English version
EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Spotkanie z policjantem  Spotkanie z policjantem  Spotkanie z policjantem  

Spotkanie z policjantem  Spotkanie z policjantem  Spotkanie z policjantem  

Przejdź do galerii

  Sport
2012-02-01
Międzyszkolny Turniej Siatkówki o Puchar Dyrektora Szkół Awans
Międzyszkolny Turniej Siatkówki o Puchar Dyrektora Szkół AWANS

23 stycznia 2012 r. w szkole AWANS w Kielcach odbył się ...

więcej >>


  Zapisy

Imię i nazwisko:
Pole wymagane.

Adres e-mail:
Pole wymagane.Niepoprawny format.

Jaki kierunek i telefon:
Pole wymagane.

Ile to 6+9?

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dn.27 kwietnia 2016 roku (art.13 RODO) informujemy iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Kształcenia Awans ul. Helenówek 2 i 4 Kielce reprezentowana przez Dyrektora 2. Powołaliśmy Inspektora Danych Osobowych, z którym można skontaktować się tel.: 604-883-679, mail: iod@awans-szkoly.pl 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu zgodnie z art.6 ust.1 lit.f RODO 4. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą osoby będące zaangażowane w kontakt oraz osoby uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat 6. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (* jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 7. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych. 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych uniemożliwi nawiązanie kontaktu.


  Przegląd Zawodów, zobacz film