Strona główna         Dodaj do ulubionych         Ustaw jako startową         Linki         Polityka prywatności        
  Menu


 

  Aktualności
2017-04-06
Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa
Dnia 1 kwietnia 2017r. słuchaczki Policealnej Szkoły Zawodowej „Awans” w Pińczowie o kierunku technik usług kosmetycznych wraz z opiekunką grupy p. Elizą Wąsik-Piecyk, wybrały się do Krakowa na 35 Międzynarodowy Kongres i Targi LNE.
Z małymi przygodami udało nam się dotrzeć na miejsce – i tu chcemy podziękować za pomoc pracownikom serwisu maszyn rolniczych, którzy pomogli naszemu kierowcy wymienić oponę po wystrzale i mogłyśmy kontynuować naszą wycieczkę.
Na miejscu, po krótkim oczekiwaniu w kolejce do wejścia, każda otrzymała kartę wejściową oraz torbę z materiałami informacyjnymi i rozpoczęłyśmy wyprawę przez gąszcz stoisk wystawienniczych. Na poszczególnych stoiskach można było obserwować pracę profesjonalistów, zapoznać się z najnowszymi urządzeniami i zabiegami, które miały swoją premierę podczas tego wydarzenia.
Zmęczone, ale zadowolone wróciłyśmy do Pińczowa i już
z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję wydarzenia na jesieni tego roku.

 Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE &
spa
- najważniejsze spotkanie profesjonalistów branży kosmetologicznej i spa w Polsce.
Kongres LNE & spa prezentuje najnowsze trendy z zakresu pielęgnacji,
kosmetologii i makijażu. Przyciąga ogromną liczbę ekspertów, wystawców i
szkoleniowców. Zaproszeni specjaliści to wybitni wykładowcy-praktycy z
całego świata, którzy dzielą się swoja wiedzą i doświadczeniem z
uczestnikami licznych seminariów i warsztatów.
Otwarta dla wszystkich część targowa daje z kolei szansę poznania
najciekawszych premier kosmetycznych oraz umożliwia spotkania z najlepszymi ekspertami w zakresie pielęgnacji i stylizacji.
Bogaty program merytoryczny Kongresu wyróżnia formuła wykładów i dyskusji panelowych, które zostały podzielone na różne sesje tematyczne. W ramach sesji ogólnej przedstawione zostaną najbardziej aktualne zagadnienia i tematy kosmetologiczne. Zaplanowano tutaj również wywiady z międzynarodowymi ekspertami branży beauty oraz pokazy zabiegów i nowych metod pielęgnacji skóry.

Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa
Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa
Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & spa

Powrót


English version
EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Spotkanie z policjantem  Spotkanie z policjantem  Spotkanie z policjantem  

Spotkanie z policjantem  Spotkanie z policjantem  Spotkanie z policjantem  

Przejdź do galerii

  Sport
2012-02-01
Międzyszkolny Turniej Siatkówki o Puchar Dyrektora Szkół Awans
Międzyszkolny Turniej Siatkówki o Puchar Dyrektora Szkół AWANS

23 stycznia 2012 r. w szkole AWANS w Kielcach odbył się ...

więcej >>


  Zapisy

Imię i nazwisko:
Pole wymagane.

Adres e-mail:
Pole wymagane.Niepoprawny format.

Jaki kierunek i telefon:
Pole wymagane.

Ile to 1+5?

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dn.27 kwietnia 2016 roku (art.13 RODO) informujemy iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Kształcenia Awans ul. Helenówek 2 i 4 Kielce reprezentowana przez Dyrektora 2. Powołaliśmy Inspektora Danych Osobowych, z którym można skontaktować się tel.: 604-883-679, mail: iod@awans-szkoly.pl 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu zgodnie z art.6 ust.1 lit.f RODO 4. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą osoby będące zaangażowane w kontakt oraz osoby uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat 6. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (* jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 7. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych. 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych uniemożliwi nawiązanie kontaktu.


  Przegląd Zawodów, zobacz film