Strona główna         Dodaj do ulubionych         Ustaw jako startową         Linki         Polityka prywatności        
  Menu


 

  Aktualności
2017-06-28
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017 W SZKOLE DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH AWANS W PIŃCZOWIE

23 czerwca 2017 roku zakończył się kolejny rok szkolny. Po 10 miesiącach nauki i pracy rozpoczęły się zasłużone wakacje.
Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowania, podziękowań oraz pożegnań. Dyrektor Leszek Kosela w ciepłych słowach podsumował miniony rok szkolny, oraz osiągnięcia uczniów, którzy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe i książkowe za dobre wyniki w nauce oraz właściwą postawę uczniowską ufundowane przez szkołę Awans.
Pan Dyrektor odczytał list od Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty. Następnie podziękował rodzicom za całoroczne zaangażowanie w edukację swoich dzieci i życie szkoły. Podziękował też swoim nauczycielom i pracownikom oraz kadrze HP.
Na koniec życzył wszystkim zebranym miłego i bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji.ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017 W SZKOLE DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH AWANS W PIŃCZOWIE
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017 W SZKOLE DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH AWANS W PIŃCZOWIE
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017 W SZKOLE DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH AWANS W PIŃCZOWIE

Powrót


English version
EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Spotkanie z policjantem  Spotkanie z policjantem  Spotkanie z policjantem  

Spotkanie z policjantem  Spotkanie z policjantem  Spotkanie z policjantem  

Przejdź do galerii

  Sport
2012-02-01
Międzyszkolny Turniej Siatkówki o Puchar Dyrektora Szkół Awans
Międzyszkolny Turniej Siatkówki o Puchar Dyrektora Szkół AWANS

23 stycznia 2012 r. w szkole AWANS w Kielcach odbył się ...

więcej >>


  Zapisy

Imię i nazwisko:
Pole wymagane.

Adres e-mail:
Pole wymagane.Niepoprawny format.

Jaki kierunek i telefon:
Pole wymagane.

Ile to 6+7?

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dn.27 kwietnia 2016 roku (art.13 RODO) informujemy iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Kształcenia Awans ul. Helenówek 2 i 4 Kielce reprezentowana przez Dyrektora 2. Powołaliśmy Inspektora Danych Osobowych, z którym można skontaktować się tel.: 604-883-679, mail: iod@awans-szkoly.pl 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu zgodnie z art.6 ust.1 lit.f RODO 4. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą osoby będące zaangażowane w kontakt oraz osoby uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat 6. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (* jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 7. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych. 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych uniemożliwi nawiązanie kontaktu.


  Przegląd Zawodów, zobacz film