Strona główna         Dodaj do ulubionych         Ustaw jako startową         Linki         Polityka prywatności        
  Menu


 

  Aktualności
2020-03-12
WAŻNA INFORMACJA DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

Decyzją MEN od dnia 12 do 25 marca 2020 roku zostają zawieszone zajęcia dydaktyczno - wychowawcze, co oznacza, że od dnia 12 marca uczniowie nie przychodzą do szkoły.

Nauczyciele na bieżąco będą przekazywać materiały  do samodzielnej nauki w domu za pomocą strony internetowej, maili lub telefonicznie.

Dodatkowo na platformie MEN epodreczniki.pl udostępnione zostały e-materiały do wykorzystania przez nauczycieli lub do samodzielnej nauki przez uczniów. Epodreczniki.pl to biblioteka bezpłatnych, sprawdzonych, zgodnych z aktualną podstawą programową materiałów edukacyjnych.

Nadmieniamy jednocześnie, że nauczyciele w okresie zawieszenia zajęć pozostają w gotowości do pracy i będą na bieżąco informowani o działaniach podejmowanych przez szkołę.

Uczniów i rodziców prosimy o śledzenie na bieżąco strony internetowej szkoły,  a w razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego z wychowawcami i nauczycielami.

Powrót

  Zapisy

Imię i nazwisko:
Pole wymagane.

Adres e-mail:
Pole wymagane.Niepoprawny format.

Jaki kierunek i telefon:
Pole wymagane.

Ile to 7+1?

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dn.27 kwietnia 2016 roku (art.13 RODO) informujemy iż: Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Kształcenia AWANS z siedzibą w Kielcach, ul. Helenówek 2 i 4, tel.41 345-28-32, jeśli chcesz wiedzieć więcej, o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe kliknij tutajEnglish version
EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  

Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  

Przejdź do galerii

  Sport
2012-12-18
Szkolny turniej piłkarzyków stolowych.
      W dniu 18 grudnia 2012 r. odbył się szkolny turniej piłkarzyków stołowych. Do udziału zgłosiło się dziesięć dwuosobowych zespołów. ...

więcej >>

  Przegląd Zawodów, zobacz film