Strona główna         Dodaj do ulubionych         Ustaw jako startową         Linki         Polityka prywatności        
  Menu


 

  Aktualności
2020-08-30
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021
 

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

w związku z rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym, pragniemy przekazać Państwu najważniejsze informacje związane z funkcjonowaniem szkoły.

Zgodnie z decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Zdrowia rok szkolny rozpoczynamy zajęciami prowadzonymi na terenie szkoły. W przypadku konieczności podjęcia nauki w systemie hybrydowym lub zdalnym, wykorzystywać będziemy pakiet narzędzi i usług tak jak w minionym roku szkolnym.

Szanowni Państwo, żadna nawet najlepiej przygotowana i egzekwowana procedura, nie zastąpi zdrowego rozsądku. Dlatego bardzo prosimy, o wykazanie się odpowiedzialnością i w trosce o zdrowie innych osób, prosimy nie posyłać do szkoły dziecka, które źle się czuje lub u którego występują objawy choroby. Musimy dla bezpieczeństwa uczniów i pracowników szkoły stosować i przestrzegać zaleceń rygoru sanitarnego.

Pragniemy zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby powrót Państwa dzieci do szkoły był bezpieczny. Mamy nadzieję, że szkoła w formie tradycyjnej, choć innej niż zawsze, będzie funkcjonować przez wiele tygodni i miesięcy.

Po długiej nieobecności w szkole zapraszamy na rozpoczęcie roku szkolnego, które odbędzie się 1 września 2020 r. o godzinie 9:00. Z przyczyn oczywistych nie będzie oficjalnej uroczystości. Spotkania odbędą się w salach lekcyjnych z wychowawcami, którzy poinformują o zasadach bezpieczeństwa i higieny obowiązujących w związku z pandemią koronawirusa. Prosimy, aby dziecku towarzyszył tylko 1 rodzic.

Wchodząc do szkoły prosimy o założenie maseczek, dezynfekcję dłoni i przejście bezpośrednio do wskazanych sal. Maseczki będzie można zdjąć, po zajęciu miejsca w ławce.

Miło będzie Was znowu zobaczyć!!!

 

 

 

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Powrót

  Zapisy

Imię i nazwisko:
Pole wymagane.

Adres e-mail:
Pole wymagane.Niepoprawny format.

Jaki kierunek i telefon:
Pole wymagane.

Ile to 6+5?

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dn.27 kwietnia 2016 roku (art.13 RODO) informujemy iż: Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Kształcenia AWANS z siedzibą w Kielcach, ul. Helenówek 2 i 4, tel.41 345-28-32, jeśli chcesz wiedzieć więcej, o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe kliknij tutajEnglish version
EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  

Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  

Przejdź do galerii

  Sport
2012-12-18
Szkolny turniej piłkarzyków stolowych.
      W dniu 18 grudnia 2012 r. odbył się szkolny turniej piłkarzyków stołowych. Do udziału zgłosiło się dziesięć dwuosobowych zespołów. ...

więcej >>

  Przegląd Zawodów, zobacz film